Rozdiel medzi Swarovski® Original a Swarovski® Crystals ?

Častá otázka... prečo predávate šperky so Swarovského kryštálmi lacnejšie ako ich predáva samotná firma Swarovski® ?

Ako výrobca strieborných šperkov Swarovski kryštálikmi občas čelíme takýmto typom otázok...:

Naša výroba spočíva v nákupe rôznych strieborných komponentov a tiež v nákupe pekných leklých kryštálov Swarovski®Crystals, ktoré sa vyrábajú priamo v Rakúsku patentovaným technologickým procesom... kde je sklo dz obsahom 34% oxidu olovnatého. Práve ten im dodáva tvrdosť, čistou, odolnosť, žiarivosť a jedinečné farebné zafarbenie. Komponenty nám dodávajú autorizovaný predajcovia, ktorý garantujú ich originalitu a kvalitu. Nejedná sa teda o žiadne napodobeniny či duplikáty kryštálov ktoré niektorý nakupujú ako lacnejšiu náhradu - napr. zirkóny alebo obyčajné sklenené kryštáliky ( namä z Číny a iných východných krajín ).

 

banner_homepage_swarovski   Swarovski_crystalslogo

 

Pekné strieborné šperky tak vznikajú skladaním či lepením priamo u nás. Predávané sú pod značkou Naneth, pričom sú dodržané všetky náležitosti ktoré firma Swarovski® vyžaduje pri použití ich kryštálov a propagovaní značky... 

 0logo_776x296

 

Origináne šperky Swarovski® sú priamo výrobky rakúskej spoločnosti s logom modrej labute. Na výrobu používajú tie isté kryštáliky, avšak materiál z ktorých šperky vyrábajú je najmä klenotnícky kov s rôznymi povrchovými úpravami. Striebro samozrejme nieje výnimkou a je taktiež používané. Zabalené sú krásne a honosne, takmer vždy len v modrej darčekovej krabike s logom labute. 

 

swarovski-original-logo-sperky-naneth

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie