Rozdiel medzi Swarovski® Original a Swarovski® Crystals ?

Častá otázka... prečo predávate šperky so Swarovského kryštálmi lacnejšie ako ich predáva samotná firma Swarovski® ?

Ako výrobca strieborných šperkov Swarovski kryštálikmi občas čelíme takýmto typom otázok...:

Naša výroba spočíva v nákupe rôznych strieborných komponentov a tiež v nákupe pekných leklých kryštálov Swarovski®Crystals, ktoré sa vyrábajú priamo v Rakúsku patentovaným technologickým procesom... kde je sklo dz obsahom 34% oxidu olovnatého. Práve ten im dodáva tvrdosť, čistou, odolnosť, žiarivosť a jedinečné farebné zafarbenie. Komponenty nám dodávajú autorizovaný predajcovia, ktorý garantujú ich originalitu a kvalitu. Nejedná sa teda o žiadne napodobeniny či duplikáty kryštálov ktoré niektorý nakupujú ako lacnejšiu náhradu - napr. zirkóny alebo obyčajné sklenené kryštáliky ( namä z Číny a iných východných krajín ).

 

banner_homepage_swarovski   Swarovski_crystalslogo

 

Pekné strieborné šperky tak vznikajú skladaním či lepením priamo u nás. Predávané sú pod značkou Naneth, pričom sú dodržané všetky náležitosti ktoré firma Swarovski® vyžaduje pri použití ich kryštálov a propagovaní značky... 

 0logo_776x296

 

Origináne šperky Swarovski® sú priamo výrobky rakúskej spoločnosti s logom modrej labute. Na výrobu používajú tie isté kryštáliky, avšak materiál z ktorých šperky vyrábajú je najmä klenotnícky kov s rôznymi povrchovými úpravami. Striebro samozrejme nieje výnimkou a je taktiež používané. Zabalené sú krásne a honosne, takmer vždy len v modrej darčekovej krabike s logom labute. 

 

swarovski-original-logo-sperky-naneth